Kokias paslaugas teikiame?

Specializuojamės interneto sprendimų srityje. Įvairaus sudėtingumo tinklapiai, elektroninės parduotuvės, skelbimų ir pažinčių portalai, dizaino bei įvaizdžio kūrimo paslaugos, interneto rinkodara, konsultacijos.

Sukūrėme intuityvią turinio valdymo sistemą (TVS), su kuria administruosite savo tinklapį, keisite bei pridėsite naujus tekstus, nuotraukas, kursite naujus meniu punktus, seksite lankytojų srautus ir pan.

Pasižiūrėkite kaip mūsų sprendimais pasinaudojo verslo profesionalai

Svetainių kūrimas

Pagal užsakovo išsakytus pageidavimus kiekvienai interneto svetainei yra sukuriamas unikalus dizainas. Atsižvelgiame į vyraujančias tendencijas, orientuojamės į užsakovo tikslinę auditoriją.

Visi tinklapiai turi turinio valdymo sistemą (TVS), su kuria lengvai administruosite savo svetainę.

Pagal kliento pageidavimus pridedame įvairias funkcijas bei modulius (pvz, naujienos, įvairūs įvykiai, reklaminiai skydeliai, nuotraukų galerija, svečių knyga, paieška, produktų katalogas ir pan.). Jeigu pageidaujate – suprogramuojame unikalų modulį.

Keli pavyzdžiai:

Tele2
LUKOIL

Web dizainas

Tyrimai rodo, kad vidutinis interneto svetainės lankytojas per pirmas penkias sekundes nusprendžia ar likti tinklapyje, ar ieškoti naujo informacijos šaltinio. Interneto svetainė atspindi įmonę, todėl ją sukursime gražią, patogią, išraiškingą ir informatyvią.

Išanalizuojame užsakovo turimą firminį stilių, atsižvelgiame į tikslinę auditoriją ir sukuriame įmonę atitinkantį tinklapio dizainą.

Keli pavyzdžiai:  

CGATES

Elektroninės parduotuvės

UAB „Citrus“ interneto parduotuves kuria ant Magento platformos. Tai viena profesionaliausių platformų rinkoje, turinti visas funkcijas reikalingas sėkmingam e-komercijos vystymui. Pagrindinės funkcijos: prekių bei katalogų administravimas, atsargų likučiai, pirkimų monitoringas, vartotojų valdymas ir t.t.

Kaip ir tinklapiams, el. parduotuvėms sukuriame originalius dizainus, pridedame reikiamas funkcijas. Jeigu pageidaujate unikalių sprendimų – papildomas funkcijas suprogramuojame pagal individualų užsakymą.

Keli pavyzdžiai:

Tele2

Banerių gamyba

Reklaminių skydelių (angl. banner) kūrimas. Gaminame stacionarius, animacinius (flash) bei interaktyvius, mini-žaidimų pagrindo reklaminius skydelius.

Reklaminiai skydeliai yra viena iš interneto rinkodaros sričių. Vartotojai jau pripratę prie įvairių reklamų internete bei yra išmokę ją ignoruoti. Todėl tam, kad pritrauktumėte potencialių klientų dėmesį, reikia neeilinių bei nestandartinių sprendimų, kurie būtų originalūs ir sudominantys vartotoją.

SEO paslaugos

Puslapių optimizavimas paieškos sistemoms (angl. search engine optimization, SEO). Stengiamės klientų tinklapius kuo aukščiau iškelti paieškų rezultatuose (pvz. Google, Yahoo, Bingo, Yandex ir pan.)

Optimizavimas susideda iš kompleksiškų, vienas su kitu susijusių veiksmų. Interneto svetainė optimizuojama ir iš techninės, programinės pusės, ir iš meta žymų sutvarkymo (antraštės, raktažodžiai, aprašymai) bei optimizavimo. Taip pat labai svarbus išorinis optimizavimas – atgalinės nuorodos į tinklapį iš populiarių svetainių.

Svetainių reitingavimas nuolatos kinta, todėl dažnai reikia ilgalaikės ir nuolatinės tinklapio priežiūros.

Jeigu neradote dominančios paslaugos - susisiekite!